Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gocanowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Marcinkowo(Gocanowo + 18 km)

116 370 zł1 293 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa Działka Budowlana z Widokiem Urokliwe działki budowlane w Marcinkowie mdash z widokiem na Balczewo, blisko lasu i natury Szukasz miejsca, gdzie każdego dnia będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Broniszewo

Broniszewo(Gocanowo + 20 km)

420 000 zł13 800 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przez całą moją 17-letnią pracę w nieruchomościach tylko kilka ofert spodobało mi się na tyle (w naszym dość dużym biurze ) że mógłbym taką nieruchomość kupić żeby tam kiedyś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stawiska

Stawiska(Gocanowo + 24 km)

39 780 zł780 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga Promocja. Tylko 39,8 tys zł. Działka nad Jeziorem Głuszyńskim z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego. W odległości kilkuset metrów dwa jeziora: głuszyńskie i Czarny Bród.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Inowrocław

Inowrocław(Gocanowo + 20 km)

129 000 zł1 236 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są ostatnie dwie działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1247 m2 , 1236 m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy której.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jeziora Wielkie(Gocanowo + 16 km)

65 000 zł916 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedam działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jeziora Wielkie tuż obok lasu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wincentowo

Wincentowo(Gocanowo + 22 km)

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry. Zapraszamy Państwa nad jezioro do uroczej i kameralnej miejscowości Wincentowo w województwie kujawsko-pomorskim: * odległość od Bydgoszczy 1,5 godziny * od Łodzi 2 godziny * od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wierzbinek

Wierzbinek(Gocanowo + 24 km)

55 000 zł998 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z warunkami zabudowy w miejscu spokojnym i cichym z dala od ruchliwych ulic? Świetnie się składa! W naszym biurze pojawiła się oferta działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwiatowa

Kruszwica(Gocanowo + 6 km)

420 000 zł4 231 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jesteś inwestorem który chce zainwestować w Kruszwicy? Zapraszam Cię do kontaktu! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana objęta mpz. Oferta dotyczy zakupu działki 4231 m2, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyjezierze

Przyjezierze(Gocanowo + 21 km)

949 500 zł8 553 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość z możliwymi do uzyskania praktycznie każdymi warunkami zabudowy. Dzisiaj podzielony na 2 części były ośrodek pttk , poszukuje nowego właściciela/opiekuna. Kogoś kto tchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Warsztatowa

Rąbin,Inowrocław(Gocanowo + 20 km)

250 000 zł1 852 m² 134,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Rąbinie przy ul. Warsztatowej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Powierzchnia działki to 1852 m2. Wymiary: -szerokość średnia 70m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Gocanowo

Gocanowo,kujawsko-pomorskie

22 000 zł565 m² 38,94 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij